Додаток для замовлення таксі
Мобільний додаток таксі Shark дозволяє замовити авто в будь-який час доби буквально в кілька торкань.

Замовити міжміське таксі з Південного

Все більше мандрівників в Україні вважають за краще здійснювати міжміські поїздки на таксі. І наше місто не став винятком: кількість жителів, що віддають перевагу комфорту і швидкість, неухильно зростає. Але навіть при такому попиті замовити відповідний транспорт в більшості випадків не так просто. Адже спочатку доведеться знайти номер потрібної компанії, додзвонитися (і добре якщо заявки приймаються цілодобово, а на диспетчера вдасться потрапити з першого разу) і пояснити, звідки і куди необхідно їхати. А потім — сподіватися, що оператор не переплутає адреси і не помилиться з вартістю. Однак тепер з’явилася прекрасна альтернатива дзвінків по телефону: ви можете скористатися нашим додатком і в дві секунди отримати в авто за тарифами, доступним будь-якому жителю України!

Додаток Shark Taxi: авто в дві секунди

Є кілька причин через які наші клієнти з Південного воліють звертатися саме в службу таксі Шарк. Це і оптимальне співвідношення якості послуг, що надаються і їх вартості, і завжди своєчасна подача машини, і сучасний спосіб виклику недорогого авто для трансферу по місту та за його межами. Досить встановити на телефон додаток Shark Taxi, щоб в кілька тапов оформити поїздку без утомливих дзвінків на номери компаній. Запустивши програму, ви побачите карту Південного, на якій ваше місце розташування буде зазначено особливим значком. Залишиться тільки ввести адресу пункту призначення — і ви відразу ж отримаєте всю необхідну інформацію: маршрут міжміського поїздки і її точну вартість. Досить підтвердити заявку, і введені вами дані негайно відправляться водієві, який дуже скоро вже буде у вас (завдяки особливому алгоритму розподілу, середній час очікування не перевищує 7 хвилин). При цьому сервіс працює цілодобово, і оформити виклик машини можна в будь-який час.

Недорогий трансфер і максимальний комфорт

Бажаєте справити враження на колег або знайомих і замовити авто представницького класу? Або навпаки, хочете заощадити і прокотитися по найдешевшим тарифом для міжміських поїздок? Для вибору бажаного варіанту досить пари тапов. А як щодо додаткових опцій? Наприклад, з вами будуть діти і для них необхідні спеціальні крісельця. Або вам необхідний чек для звіту про відрядження … Не хвилюйтеся: додаток служби Shark дозволить вибрати все, що потрібно. Для тих клієнтів, кому незручно використовувати мобільний додаток, є інший варіант швидкої і безпроблемною зв’язку зі службою таксі Шарк. Ви можете скористатися спеціальною формою на нашому сайті. Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу і багатому функціоналу, викликати авто в кілька кліків зможе кожен. Якщо ви все ще вирішуєте, яким сервісом скористатися, щоб відправитися з Південного в якого міста України, вистачить втрачати час. Скористайтеся послугами таксі Шарк — і отримаєте швидкий і недорогий трансфер з якісним і по-справжньому комфортним сервісом!

Дякуємо за ваш відгук!

Ми високо цінуємо думку всіх наших клієнтів
і намагаємося втілити в життя всі побажання.

Служба заказа такси Shark
+38 (050) 055-10-00 +38 (093) 055-10-00 +38 (096) 055-10-00 support@shark-taxi.ua