Додаток для замовлення таксі
Мобільний додаток таксі Shark дозволяє замовити авто в будь-який час доби буквально в кілька торкань.

Замовити міжміське таксі з Херсона

В даний час жителів Херсона або іншого населеного пункту нашої батьківщини, які жодного разу не відвідували інші міста України, практично не залишилося. А попит на міжміські поїздки продовжує зростати з кожним роком. На щастя, здорова конкуренція не тільки змусила більшість служб таксі працювати цілодобово і переглянути тарифну політику, зробивши вартість послуг набагато лояльніше. Вона також перетворила трансфер в інші населені пункти в звичайну річ. Однак незважаючи на прогрес в цілому, багато компаній так і не позбулися основних проблем.

Пожирачі часу і нервів

Практично щоквартально міжміські трансфери по Україні стають все більш доступними і недорогими. Однак якщо чесно, то необхідність з разу в раз для замовлення авто переривати записну книжку або візитницю в пошуках номера телефону, телефонувати до вічно зайнятого оператора або чекати, коли ж компанія сама вам зателефонує, відверто дратує. А диспетчера, які не знають вулиць Херсона і перепитують по 5-10 разів одне і теж, змушують не тільки витрачати дорогоцінний час, а й нерви. На щастя, тепер ви зовсім не зобов’язані проходити через ці муки. Адже завдяки службі таксі Шарк ви можете викликати авто, витративши на це всього пару секунд.

Shark Taxi: відмінна вартість, моментальний замовлення

Невже Шарк дійсно зробив виклик авто для трансферу настільки простим і швидким? Так! Мало того, що Shark відомий високим рівнем надання послуг і дивно доступними тарифами. Головна його перевага — можливість викликати відповідний вам ідеально автомобіль в будь-який час дня і ночі, пару раз доторкнувшись до екрану вашого мобільного телефону. Переконатися в цьому легко: достатньо завантажити безкоштовний додаток Shark Taxi з Apple Store або Google Play. Запустіть програму — і на екрані з’явиться інтерактивна карта міста, із зазначеною на ній точкою, де ви знаходитеся в даний момент. Введіть адресу місця призначення (вулицю і номер будинку), а все інше залиште додатком: система сама розрахує оптимальний маршрут поїздки і покаже її точну вартість. І пам’ятайте: ви завжди можете змінити клас автомобіля на більш недорогий (або навпаки — заплатити дорожче за більш комфортну поїздку). Більш того, відкривши бічну панель, ви з легкістю зможете вибрати масу додаткових опцій. Видача чека в кінці подорожі, додаткове місце для багажу, дитяче кріселко — в загальному все необхідне зазначається за пару секунд. І, природно, служба таксі Шарк працює цілодобово, так що наші водії готові прийняти ваш виклик у будь-який час дня і ночі. Більш того, особлива система розподілу замовлень робить подачу авто надзвичайно швидкою. А якщо ви з якихось причин не можете скористатися своїм смартфоном (або його просто немає під рукою) — не біда. Адже наш сайт оснащений онлайн-формою, повністю копіює функціонал програми. Так що якщо вам необхідний швидкий, недорогий і надійний транспорт для міжміського поїздки з Херсона в інше місто нашої країни — просто скористайтеся сервісом Шарк!

Дякуємо за ваш відгук!

Ми високо цінуємо думку всіх наших клієнтів
і намагаємося втілити в життя всі побажання.

Служба заказа такси Shark
+38 (050) 055-10-00 +38 (093) 055-10-00 +38 (096) 055-10-00 support@shark-taxi.ua