Додаток для замовлення таксі
Мобільний додаток таксі Shark дозволяє замовити авто в будь-який час доби буквально в кілька торкань.

Замовити міжміське таксі з Полтави

Сьогодні трансфер з Полтави в будь-який інший місто України став дивно зручний і швидкий. Ще б пак: якщо недавно послугами служб таксі могли користуватися лише одиниці. Але сьогодні більшість сервісів кардинально переглянули тарифи, зробивши їх набагато більше недорогими, а також працюють цілодобово. Так що подібне задоволення стало доступним кожному. На жаль, далеко не всі компанії розуміють, що крім доступною вартості сучасний споживач необхідний ще один вкрай важливий момент. Саме тому більшість з нас з вами стикаються при замовленні транспорту з одними і тими ж проблемами.

А що дратує вас при виклику таксі?

Напевно ви не раз згадували незлим тихим словом цю вічну необхідність спершу шукати потрібний номер телефону в записнику, а потім намагатися додзвонитися на вічно зайняту лінію. А недосвідчений диспетчер, який не знає вулиць Полтави і перепитує раз по раз очевидні речі тільки для того, щоб зрозуміти, куди саме подати авто — це та «вишенька на торті», яка здатна вивести з себе будь-кого. На щастя, проходити ці кола пекла більше немає ніякої необхідності. По крайней мере, якщо ви знаєте про таку службу як Shark Taxi і вже розсудливо встановили фірмове мобільний додаток.

У чому ж головна перевага Шарк?

Звичайно, максимально лояльна навіть за поточними мірками вартість послуг і практично моментальна подача авто з можливістю цілодобового замовлення — це здорово. Однак ключова перевага нашої компанії зовсім не в цьому. Воно полягає в можливості викликати ідеально підходить саме вам транспорт, витративши на це всього кілька секунд вашого дорогоцінного часу. Не вірите? Тоді просто встановіть фірмовий додаток Shark Taxi і запустіть його. Перше, що ви побачите перед собою, буде карта міста, на якій ваше поточне місце розташування буде зазначено маркером. А значить, не доведеться пояснювати, куди під’їхати. Все, що залишилося — набрати потрібну адресу в місті, куди ви збираєтеся зробити невелику міжміське подорож. Як тільки ви це зробите, система сама розрахує найкоротший маршрут і відобразить точну вартість. Причому, якщо ви хочете змінити тариф на більш недорогий (або навпаки, готові заплатити трохи більше, але їхати в авто віп-класу), ви можете виставити потрібний варіант в одне або два дотики. Те ж стосується і додаткових опцій. Чи потрібно вам отримати чек в кінці поїздки, чи хочете ви мати можливість покурити в салоні під час трансферу або вам необхідно що-небудь ще, досить торкнутися потрібного пункту меню. І, звичайно ж, служба таксі Shark подумала про тих, хто не дуже звик замовляти авто за допомогою мобільних пристроїв. Для них на сайті є спеціальна інтерактивна форма, повністю копіює функціонал програми. Так що навіть не маючи смартфона під рукою, ви зможете викликати транспорт без зайвої витрати часу. Тому якщо ви збираєтеся зробити міжміський трансфер з Полтави в будь-який інший населений пункт України, просто скористайтеся послугами Шарк — і зрозумієте, наскільки зручними можуть бути по-справжньому сучасні сервіси таксі!

Дякуємо за ваш відгук!

Ми високо цінуємо думку всіх наших клієнтів
і намагаємося втілити в життя всі побажання.

Служба заказа такси Shark
+38 (050) 055-10-00 +38 (093) 055-10-00 +38 (096) 055-10-00 support@shark-taxi.ua