Додаток для замовлення таксі
Мобільний додаток таксі Shark дозволяє замовити авто в будь-який час доби буквально в кілька торкань.

Замовити міжміське таксі з Миколаєва

Якщо буквально пару років тому замовлення автомобіля для міжміського трансферу з Миколаєва в інше місто України був недозволеною розкішшю для більшості жителів нашої країни, то сьогодні картина змінилася кардинально. Бажання компаній залишатися на плаву при все дедалі більшого конкуренції змусило багато з них працювати цілодобово, надаючи недорогий і швидкий транспорт всім бажаючим. Як наслідок, доступні тарифи дозволили зробити з дорогих подорожей звичайну річ, доступну для буквально кожного жителя нашої країни. Але, незважаючи на це, проблем при виклику таксі досі вистачає.

Замовлення авто: проблеми, проблеми, проблеми…

Більшість служб пасажирських перевезень до цих пір не позбавилися від найголовнішого подразника і пожирателя часу: диспетчерів. Просто уявіть: кожен раз щоб викликати авто вам необхідно ритися в телефонній книжці або візитниці в пошуках потрібного номера. Потім телефонувати до оператора по вічно завантаженим лініях. Потім пояснювати погано орієнтується в рідному, здавалося б, місті диспетчеру, куди подати авто і як проїхати до вашого під’їзду. І так з разу в раз. На щастя, в Миколаєві з’явилося таксі, що дозволяє викликати недорогий транспорт всього за кілька секунд.

Shark Taxi: швидко, доступно, цілодобово

Невже таксі Шарк дійсно так сильно обігнало інші аналогічні служби за рівнем зручності? Природно! І переконатися в цьому простіше простого: досить завантажити і встановити на ваш смартфон безкоштовне фірмовий додаток. Виберіть із зображенням плавця — і програма покаже інтерактивну карту міста, зазначивши місце, де ви знаходитеся спеціальним маркером. Тепер введіть адресу місця призначення — і система, розрахувавши найкоротший маршрут, відобразить точну вартість вашої майбутньої поїздки. А якщо ви хочете проїхатися по максимально недорогому тарифом (або відчути максимальну зручність, вибравши машину з категорії «бізнес» або «комфорт»), змінити клас автомобіля можна в один тап. Більш того, система додаткових опцій дозволить зробити вашу поїздку максимально зручною. Чи потрібно вам везти чотириногого друга, чи потрібно додаткове місце для багажу, встановлене дитяче кріселко, авто з салоном для курців або видача чека в кінці шляху — просто відзначте потрібний пункт. Коли вибір зроблений, вам залишається лише натиснути на кнопку «підтвердити» — і можете не турбуватися: авто не змусить себе довго чекати. Адже наша служба не просто працює цілодобово: спеціальна «розумна» система розподілу замовлень дозволила нам зробити подачу автомобіля рекордно швидкою. Звичайно, ми подумали і про тих клієнтів, яким незручно в даний момент користуватися телефоном. Для них на сайті Shark Taxi розташовується форма онлайн-заявки, за допомогою якої викликати авто для трансферу також легко і зручно, як і за допомогою програми. Так що якщо ви плануєте міжміський поїздку з Миколаєва до іншого населеного пункту України — не потрібно витрачати час даремно, вишукуючи потрібний номер. Відкрийте програму Шарк — і насолоджуйтеся поїздкою!

Дякуємо за ваш відгук!

Ми високо цінуємо думку всіх наших клієнтів
і намагаємося втілити в життя всі побажання.

Служба заказа такси Shark
+38 (050) 055-10-00 +38 (093) 055-10-00 +38 (096) 055-10-00 support@shark-taxi.ua