Додаток для замовлення таксі

Мобільний додаток таксі Shark дозволяє замовити авто в будь-який час доби буквально в кілька торкань.

Замовити міжміське таксі з Мелітополя

Неймовірно швидкий темп сучасного життя диктує свої правила. І навіть в такому невеликому місті як Мелітополь вже практично не залишилося жителів, які б жодного разу не користувалися таксі для міжміського трансферу по Україні.

А якщо врахувати, що буквально за пару років ціни на подібні послуги стали зовсім недорогими, а багато служб перейшли на цілодобовий режим роботи, зростаюча популярність цього способу подорожувати більш ніж зрозуміла.

Однак крім доступних тарифів і можливості викликати авто і рано вранці, і пізно вночі, сучасний споживач необхідно ще і зручність.

Зізнайтеся чесно, вас теж дратує весь цей процес: пошуки необхідного номера телефону, дозвон до вічно зайнятого оператора (або, як варіант, очікування, коли ж компанія сама вам зателефонує), тривалі пояснення диспетчеру, перепитує очевидні речі …

Тепер ви можете забути про цю нудну, дратівливу процедуру. Адже в Мелітополі працює служба, що дозволяє не тільки зробити міжміський поїздку за невисокою вартістю, але і замовити авто всього за пару секунд.

Shark: миттєвий замовлення, цілодобова робота, шикарні ціни

Щоб переконатися, наскільки сервіс Шарк зручніше інших служб, в які ви зверталися для виклику таксі, просто скачайте фірмове мобільний додаток.

Натисніть на іконку програми — і буквально через мить перед вами з’явиться інтерактивна карта із зазначеною на ній точкою, що позначає ваше місце розташування.

Тепер введіть адресу місця, куди ви хочете відправитися (вулицю і номер будинку) — а про все інше системі. Розрахунок найкоротшого маршруту проводиться автоматично, після чого в нижній частині екрана ви зможете побачити вартість майбутньої поїздки.

Хочете змінити клас автомобіля, щоб покататися по самому недорогому тарифу або готові заплатити трохи більше за максимально комфортне авто? А може вам необхідні якісь додаткові опції — наприклад дитяче кріселко, видача чека в кінці подорожі або додаткове місце для багажу? Вибір будь-якої з перерахованих вище послуг (і не тільки їх) проводиться кількома тапамі по екрану вашого телефону.

Залишається лише натиснути на кнопку «підтвердити» — і вважайте, що таксі вже під’їжджає. Адже завдяки особливій розумній системі розподілу замовлень, наші автомобілі приїжджають надзвичайно швидко.

Природно, подумали ми і про тих клієнтів, які не можуть в силу обставин користуватися своїм смартфоном в даний момент. Для них на нашому сайті розташовується зручна онлайн-форма, що володіє тим же функціоналом, що і додаток. Так що вибрати за допомогою неї ідеальне авто для трансферу буде так само швидко і просто.

Так що якщо ви плануєте міжміський поїздку з Мелітополя в інше місто України — вистачить перебирати варіанти в пошуках ідеальної служби таксі: адже ви вже знайшли її! Завітайте до Шарк, і нехай ваша подорож принесе вам лише позитивні емоції!

Дякуємо за ваш відгук!

Ми високо цінуємо думку всіх наших клієнтів
і намагаємося втілити в життя всі побажання.

Служба заказа такси Shark
+38 (050) 055-10-00 +38 (093) 055-10-00 +38 (096) 055-10-00 support@shark-taxi.ua