Додаток для замовлення таксі
Мобільний додаток таксі Shark дозволяє замовити авто в будь-який час доби буквально в кілька торкань.

Замовити міжміське таксі з Кривого Рогу

З кожним роком все більше жителів Кривого Рогу та інших міст України вдаються до міжміським послуг служб таксі все частіше. А як відомо, чим вище попит, тим більше пропозиція. І, природно, здорова конкуренція зробила свою справу: більшість компаній працює цілодобово, а щоквартальний перегляд тарифних сіток зробив вартість подібних послуг досить доступною. Тому сьогодні трансфер до іншого населеного пункту сприймається вже не як щось екстраординарне, а як зовсім буденна річ. Однак незважаючи на все, деякі проблеми залишилися.

Проблеми замовлення таксі по старинці

Незважаючи на те, що ціни на міжміський трансфер по Україні з кожним місяцем стають все більш недорогими, це зовсім не означає, що компанії, що надають дані послуги, позбулися й інших проблем. Так, по-перше, для замовлення авто в більшості випадків вам як і раніше доведеться шукати потрібний номер телефону. По-друге, не завжди вдається додзвонитися до оператора з першого разу. Найчастіше доводиться деякий час слухати короткі гудки, пробуючи знову і знову. По-третє, нарешті зателефонувавши, ви зрозумієте, що кваліфікація диспетчера, постійно перепитує очевидні речі, залишає бажати кращого. Як підсумок — витрачені час і нерви. На щастя, ви більше не зобов’язані проходити через все це, адже служба Шарк таксі дозволяє будь-якому замовити авто всього за пару секунд.

Shark Taxi: миттєвий виклик, відмінна вартість

Чим же Шарк так сильно відрізняється від інших сервісів, що пропонують послуги трансферу в нашому місті? Якщо коротко — багатьом. Але найголовніша перевага — навіть не найвищий рівень сервісу при дивно доступних тарифах, а можливість всього за пару секунд викликати ідеальний автомобіль в будь-який час дня і ночі, кілька разів тапнув по екрану вашого телефону. Щоб переконатися в цьому, досить завантажити безкоштовний додаток Shark Taxi. Запустіть програму — і перед вами з’явиться інтерактивна карта з маркером на тому місці, де ви зараз перебуваєте. Залишилося ввести адресу місця (місто, вулицю і номер будинку), куди ви хочете відправитися — і все. Програма розрахує найкоротший маршрут і покаже вартість поїздки. А якщо ви хочете змінити клас авто на більш недорогий, або навпаки — готові доплатити за найкомфортнішу машину — це можна зробити одним-двома тапамі. Потрібно дитяче кріселко, видача чека в кінці подорожі або авто з салоном для курців? Просто скористайтеся зручною системою додаткових опцій. І, звичайно, служба Шарк не просто працює цілодобово. З нами ви можете бути впевнені в тому, що викликаний транспорт приїде максимально швидко. Компанія подумала і про тих, хто не може скористатися смартфоном для виклику авто (або їм незручно це робити). Для них на сайті Shark є спеціальна форма онлайн-заявки, за зручністю і функціональністю не поступається мобільному додатку. Так що якщо вам необхідний швидкий і надійний транспорт для здійснення міжміського трансферу з Кривого Рогу до іншого населеного пункту України — скористайтеся сервісом Шарк!

Дякуємо за ваш відгук!

Ми високо цінуємо думку всіх наших клієнтів
і намагаємося втілити в життя всі побажання.

Служба заказа такси Shark
+38 (050) 055-10-00 +38 (093) 055-10-00 +38 (096) 055-10-00 support@shark-taxi.ua