Додаток для замовлення таксі
Мобільний додаток таксі Shark дозволяє замовити авто в будь-який час доби буквально в кілька торкань.

Замовити міжміське таксі з Києва

Найбільше місто України — Київ — є не тільки серцем нашої з вами країни, але і найважливішим центром ділового та політичного життя. Не дивно, що компаній, що надають послуги міжміського трансферу, з кожним роком стає все більше. Понад 150 служб таксі готові обслуговувати бажаючих цілодобово за досить доступними тарифами. Однак незважаючи на таку колосальну кількість фірм, що займаються пасажирськими перевезеннями, замовлення авто в більшості випадків як і раніше залишається досить незручним. Для початку вам доведеться перерити свою телефонну книжку або візитницю в пошуках потрібного номера, а потім довго телефонувати до оператора. Але якщо ви думаєте, що на цьому все ваші проблеми закінчаться — це не так. Часто диспетчери досить погано орієнтуються в вулицях рідного міста, і щоб пояснити, куди ж потрібно подати машину доводиться «вбити» жоден десяток хвилин. На щастя, ви можете уникнути всіх цих незручностей, замовивши таксі в Шарк.

Shark Taxi: доступна вартість, моментальний замовлення і швидкісна подача

Тепер вам не доведеться даремно витрачати дорогоцінний час. Адже служба Шарк зробила неймовірне: тепер виклик міжміського авто проводиться буквально в пару тапов по екрану мобільного телефону. Тепер щоб доїхати в будь-яку точку Києва або зробити міжміський поїздку в будь-який з міст України, досить завантажити фірмове мобільний додаток від Shark Taxi. Натисніть на іконку програми — і програма сама визначить, де ви знаходитесь. А після того, як ви введете адресу місця призначення, система розрахує маршрут і покаже вартість майбутньої поїздки. Вам залишається лише натиснути на кнопку підтвердження — і все: один з пасажирів неподалік водіїв вже їде до вас.

Ідеальне таксі для кожного

Крім недорогий вартості послуг і зручності виклику, є чимало вагомих причин, за якими вибрати службу таксі Шарк буде кращим рішенням. Звертаючись до нас, кожен клієнт гарантовано отримує авто, повністю відповідає його потребам і фінансовим можливостям. Потрібен недорогий транспорт економ-класу? Або ви звикли подорожувати в розкішному презентабельному авто? Вибрати те, що потрібно в даний момент, ви можете в один тап. А може для міжміського трансферу вам знадобилися якісь додаткові послуги? Видача чека в кінці поїздки, спеціальний багажник на даху, дитяче кріселко і багато іншого — відкоригувати вибір додаткових опцій можна за пару секунд.

Виклик авто за допомогою форми на сайті

А для тих, хто з якихось причин не може скористатися смартфоном, на нашому сайті передбачена проста і зручна форма. Вона повністю копіює функціонал мобільного застосування, так що процес зажадає всього кілька секунд і два-три кліка. Максимально доступні тарифи, цілодобове обслуговування, удобнейший (і практично миттєвий) спосіб виклику автомобіля — що може бути краще для тих, хто знає ціну часу і дбайливо ставиться до своїх грошей? Тому якщо ви хочете відправитися в міжміське подорож по Україні з подоланням комфортом за доступною ціною — вибирайте Shark!

Дякуємо за ваш відгук!

Ми високо цінуємо думку всіх наших клієнтів
і намагаємося втілити в життя всі побажання.

Служба заказа такси Shark
+38 (050) 055-10-00 +38 (093) 055-10-00 +38 (096) 055-10-00 support@shark-taxi.ua