Додаток для замовлення таксі
Мобільний додаток таксі Shark дозволяє замовити авто в будь-який час доби буквально в кілька торкань.

Замовити міжміське таксі з Чорноморська

На сьогоднішній день Чорноморськ є одним з найбільш швидко розвиваються міст України. Не дивно, що популярність служб таксі, що пропонують послуги міжміського трансферу звідси в інші населені пункти, істотно зросла. Пов’язано це ще і з тим, що на місцевий ринок прийшли нові компанії — а значить, сформувалася атмосфера здорової конкуренції, завдяки якій з одного боку підвищилася якість послуг, що надаються, а з іншого — тарифи стали недорогими і більш ніж доступними. Але, на жаль, навіть при всьому цьому, мало яка служба, яка працює в Чорноморську, дійсно здатна задовольнити вимогливого обивателя.

Проблеми із замовленням таксі і їх рішення

Навіть при тому, що сьогодні в Чорноморську більшість компаній працює цілодобово, людина, що бажає викликати авто для міжміського трансферу, практично неминуче стикається з неприємними і дратівливими моментами. Щоразу доводиться переривати стопку візиток або список номерів в мобільному телефоні, телефонувати на вічно зайняту лінію і пояснювати диспетчеру, куди подати транспорт. А почувши, які машини є в наявності і вартість за ту відстань, яку належить проїхати, часто починати все заново, підшукуючи більш підходящий варіант. На щастя, тепер проходити через все це стало зовсім не обов’язково. Адже до ваших послуг — таксі Shark!

Шарк: сервіс нового покоління

Чи можливо замовити швидке і надійне авто всього за кілька секунд? З Shark Taxi — зрозуміло! Все, що вам необхідно — ваш мобільний телефон і встановлене на ньому фірмове безкоштовний додаток. Досить торкнутися іконки програми — і перед вами з’явиться інтерактивна карта міста, на якій позначено, де ви зараз перебуваєте. Залишилося тільки ввести адресу місця, куди ви хочете відправитися — і система розрахує найкоротший маршрут, а заодно покаже точну аж до копійки вартість. Якщо вас все влаштовує — просто натисніть кнопку «підтвердити», і можете готуватися до виходу: адже середній час подачі — всього 5-7 хвилин. А то, що служба Шарк працює цілодобово, гарантує максимальну оперативність, навіть якщо транспорт знадобився пізно вночі. Причому, з Shark Taxi ви дійсно можете вибрати авто, яке ідеально підходить саме вам. Хочете проїхатися по більш недорогому тарифом, викликавши економ-таксі? Або вам необхідно зробити поїздку в інше місто з діловим партнером — і крім віп-машини вам нічого не підходить? Не проблема: один рух — і потрібний клас обраний. А система додаткових опцій допоможе, якщо вам потрібна видача чека в кінці поїздки, можливість покурити в дорозі або що-небудь ще. До речі, подумали ми і про тих, для кого користуватися смартфоном не дуже зручно. На нашому сайті є спеціальна форма, повністю копіює функціонал програми. Так що навіть не маючи під рукою портативного девайса, ви зможете викликати машину парою кліків. Тому якщо вам необхідно по-справжньому надійний, недороге і — найголовніше — зручне таксі для трансферу з Чорноморська в будь-який інший місто України, просто скористайтеся службою Shark Taxi!

Дякуємо за ваш відгук!

Ми високо цінуємо думку всіх наших клієнтів
і намагаємося втілити в життя всі побажання.

Служба заказа такси Shark
+38 (050) 055-10-00 +38 (093) 055-10-00 +38 (096) 055-10-00 support@shark-taxi.ua