Додаток для замовлення таксі
Мобільний додаток таксі Shark дозволяє замовити авто в будь-який час доби буквально в кілька торкань.

Замовити міжміське таксі з Борисполя

Бориспіль — найдавніше місто Київської області в якому знаходиться найбільший міжнародний аеропорт України. Цілком логічно, що бажаючих скористатися послугами міжміських таксі тут завжди достатньо — і з кожним роком їх число лише збільшується. Природно, зростає і кількість служб, готових надавати подібні послуги. Причому кожна компанія намагається зробити це максимально якісно, ​​пропонуючи своїм клієнтам цілодобовий замовлення авто і вельми доступні тарифи. Але чи достатньо для задоволення сучасного споживача просто пропонувати недорогі послуги? Багато служби вважають саме так — і помиляються. Зараз головними факторами для вибору конкретної фірми є не тільки низька вартість послуг, але і якість обслуговування в цілому. Тут вам і професіоналізм водіїв, і швидкість подачі авто, звичайно ж, зручність процесу замовлення автомобіля. З останнім у більшості компаній в Україні справи йдуть не дуже. Адже для того щоб зробити міжміський трансфер, клієнту спочатку доведеться перерити телефонну книжку в пошуках потрібного номера, витратити багато часу, додзвонюючись до оператора, а потім витратити стільки ж нервів, щоб пояснити куди подати замовлене авто. На щастя, є сервіс, що дозволяє забути про пережитки минулого і почати насолоджуватися простотою і зручністю сучасного підходу: таксі Шарк.

Shark: замовлення авто за кілька секунд

Чому все більше жителів нашого міста звертаються саме в Шарк? Звичайно, і недорогі тарифи, і професійні водії, і відмінна якість сервісу в цілому — вагомі підстави для вибору саме цієї компанії. Але головне достоїнство Shark taxi в тому, що ви можете викликати авто для трансферу всього за пару секунд. Для цього достатньо завантажити безкоштовний мобільний додаток. Тепер просто торкніться іконки програми — і вона автоматично визначить, де ви знаходитесь. А після того, як ви введете адресу місця призначення, система розрахує маршрут і відобразить точну вартість поїздки. Залишилося тільки торкнутися кнопки підтвердження — і ваше авто приїде максимум через 5-7 хвилин. І до речі, сервіс Шарк працює цілодобово, без вихідних і перерв, тому коли б вам не знадобилася машина для трансферу, можете бути впевнені: вас обслужать максимально оперативно.

Ідеальне авто для кожного

Вам необхідна видача чека з зазначеним тарифним планом і кілометражем, дитяче кріселко або додаткове місце для багажу? Або ви хочете змінити клас автомобіля? Всього пара тапов по екрану смартфона — і необхідні опції відзначені. А якщо вам в даний момент незручно користуватися своїм смартфоном, ви завжди можете відвідати наш сайт і викликати авто за допомогою спеціальної форми, по функціоналу нічим не поступається нашому додатку. Досить витрачати час на пошуки потрібного номера телефону, жертвувати своїм комфортом і нервовими клітинами, намагаючись пояснити, куди і звідки вам потрібно проїхати. Якщо хочете, щоб ваша поїздка з Борисполя в будь-який інший місто України принесла лише позитивні емоції — скористайтеся послугами Шарк!

Дякуємо за ваш відгук!

Ми високо цінуємо думку всіх наших клієнтів
і намагаємося втілити в життя всі побажання.

Служба заказа такси Shark
+38 (050) 055-10-00 +38 (093) 055-10-00 +38 (096) 055-10-00 support@shark-taxi.ua