Новини
про Shark Taxi і не тільки

Як Вакарчук допомагав таксистам заробляти

28.11.2015
Как Вакарчук помогал таксистам зарабатывать
Відомий виконавець Святослав Вакарчук і його група "Океан Ельзи" встановили кілька рекордів відразу:
  • Рекорд довжини виступу: останній концерт став найдовшим у історії групи і тривав 3.5 години;
  • Рекорд кількості глядачів: більше 75 000 чоловік прийшло послухати знамениту групу (до слова, таку аудиторію не вдавалося зібрати навіть Мадонні, кілька років виступала на цьому ж стадіоні);
  • Були зафіксовані найвищі тарифи на послуги таксі.
Після концерту від "Олімпійського" можна було виїхати лише заплативши за подвійним тарифом. І, зрозуміло, ніякої мови не могло йти про замовлення заздалегідь.

В ніч з 22 на 23 червня операторами київських служб таксі було прийнято понад 700 замовлень (при стандартній навантаженні в 50 дзвінків на день).

Цієї неприємної ситуації цінителі гарної музики могли б уникнути, якби користувалися послугами Shark Taxi. Адже у нас ви завжди знаєте, що ціни залишаються гранично прозорими і доступними для кожного.

За допомогою фірмового додатка ви завжди знаєте, скільки буде коштувати поїздка. Більш того: ви бачите автомобілі, які знаходяться поруч з вами і можете вибрати водія з найвищим рейтингом.

Тому з нами ви можете не тільки заощадити. але і завжди знати, що зможете доїхати в будь-яке місце призначення до цього комфортом!

Shark Taxi - Україна

Дякуємо за ваш відгук!

Ми високо цінуємо думку всіх наших клієнтів
і намагаємося втілити в життя всі побажання.

Служба заказа такси Shark
+38 (050) 055-10-00 +38 (093) 055-10-00 +38 (096) 055-10-00 support@shark-taxi.ua