Додаток для замовлення таксі

Мобільний додаток таксі Shark дозволяє замовити авто в будь-який час доби буквально в кілька дотиків.

Shark Taxi Херсон: недороге швидке таксі в вашому мобільному

Замовити таксі в Херсоні

Ще зовсім недавно замовлення таксі в Херсоні був досить рідко використовуваною послугою, до якої вдавалися лише в крайньому випадку: коли швидкий транспорт був потрібний терміново. Переважна більшість викликів здійснювалося тоді, коли спізнюється було не до порівняння тарифів і роздумів про те, чи не занадто висока ціна.

Сьогодні ситуація кардинально змінилася: здорова конкуренція зробила використання сервісів перевезення пасажирів цілком буденним явищем.

Однак навіть сьогодні, при тому, що в нашому місті працюють десятки подібних служб, знайти таку, яка б змогла задовольнити вимогливого клієнта по дійсно доступною ціною, складно.

Більш того: практично всі компанії воліють працювати за відверто застарілою схемою. Для того щоб викликати таксі в Херсоні, вам доведеться спочатку шукати телефонний номер в своєму записнику, а потім витрачати хвилин десять, щоб пояснити диспетчеру, куди ж подати машину.

На щастя, є й винятки. І найяскравіший приклад - Shark Taxi.

Чим же Shark Taxi відрізняється від інших?

Сучасному споживачу мало знати, що він може викликати таксі - і тариф його влаштує. Він хоче справжнього комфорту: як в плані зручності здійснення замовлення, так і в плані рівня обслуговування.

Саме тому компанія Шарк свого часу впритул зайнялася створенням сервісу нового покоління.

Насамперед було вирішено позбутися такого анахронізму як телефонні диспетчера. Сказано - зроблено: сьогодні для того, щоб замовити машину в Херсоні, користувачеві Shark досить мати з собою мобільний, підключений до мережі інтернет, з встановленим на ньому фірмовим додатком.

Просто увімкніть його - і система визначить, де ви знаходитесь. Залишилося тільки ввести адресу місця призначення (або доторкнутися до інтерактивної карти в потрібному місці) - і програма покаже найкоротший маршрут і автоматично розрахує точну ціну за майбутню поїздку.

Залишилося вибрати клас автомобіля (а з Шарк ви можете вибрати будь-недороге економ-авто, хоч машину віп-класу) і натиснути кнопку «Підтвердити». І будьте впевнені: водій скоро буде у вас, адже середній час подачі авто зазвичай не перевищує п'яти хвилин - навіть якщо транспорт вам знадобився пізно вночі.

При цьому, зрозуміло, ми піклуємося не тільки про доступність наших тарифів. Всі наші машини перебувають в ідеальному стані, а водії - справжні профі своєї справи. Так що поїздка буде по-справжньому приємною.

Додаткові опції і замовлення онлайн

А що, якщо вам неодмінно потрібно, щоб в машині було багато місця для багажу? Або ви плануєте поїздку разом з малюком, для якого знадобиться спеціальне сидіння?

З нами це - не проблема. Завдяки системі додаткових опцій, кожен наш клієнт може отримати ідеально відповідає її поточним потребам машину.

А якщо ви зараз не можете скористатися смартфоном (або вам незручно користуватися мобільним), ви завжди можете викликати авто онлайн, за допомогою нашого сайту. Буквально пара кліків - і машина вже їде до вас.

Тому якщо вам потрібно недороге таксі в Херсоні, не витрачайте дорогоцінний час і нерви: просто скористайтеся послугами Shark Taxi.

НапрямокВартість
Ж / вокзал, Привокзальна площа, 3А - Автовокзал, Будьоного вул., 120грн
Ж / вокзал, Привокзальна площа, 3А - Ельдорадо \ Миколаївське шосе, Миколаївське шосе, 1920грн
Автовокзал, Будьоного вул., 1 - СІЛЬПО супермаркет \ Будівельників, Будівельників пр., 27А26грн
Ірис готель, вул.Маяковського, 32 - Кінотеатр 3Д, Суворова вул., 13А20грн
Аеро-експрес, Бериславське шосе, 13 - Кінотеатр Україна, Ушакова ін., 4539грн
1 Мая готель, Леніна вул., 26 - Театр ім. Миколи Куліша, Театральна вул., 720грн
12 Стільців - кафе, Залаегерсег вул., 18 - Ж / вокзал, Привокзальна площа, 3А25грн
Клуб-бар Ящик, Бериславське шосе, 1А - СІЛЬПО супермаркет \ 49 Гвардійської дивізії, 49 Гвардійської дивізії вул., 4926грн
Поліклініка 1 лікарні ім.Тропіних, Комарова вул., 2 - Версаль готель, Кримська вул., 9327грн
Комфорт готелів, Острівське шосе, 1 - Клуб моряків, Ушакова ін., 2535грн
Додаток для замовлення таксі

Мобільний додаток таксі Shark дозволяє замовити авто в будь-який час доби буквально в кілька дотиків.

Дякуємо за ваш відгук!

Ми високо цінуємо думку всіх наших клієнтів
і намагаємося втілити в життя всі побажання.