Додаток для замовлення таксі

Мобільний додаток таксі Shark дозволяє замовити авто в будь-який час доби буквально в кілька торкань.

Інформація для клієнтів

Таксі через додаток - одним натисканням!

Фірмовий додаток таксі для iPhone і Android - самий зручний і простий спосіб замовити авто в будь-який час доби.

Немає потреби витрачати час на спілкування з оператором, чекати поки черговий водій звільниться, щоб прийняти замовлення, а потім ще чекати, коли ж нарешті машина приїде до вас на місце.

Завантаживши додаток таксі, ви завжди можете бути впевнені в тому, що як тільки ви парою рухів замовите авто, вам залишиться тільки вибрати найближчого водія - і через кілька хвилин ви вже будете в дорозі.

А що, якщо обставини різко зміняться, і вам доведеться відмовитися від зробленого замовлення? Не проблема: досить натиснути на кнопку - і система сповістить водіїв.

Можливості програми, зрозуміло, на цьому не обмежуються: ми робимо все, щоб нашим клієнтам було зручно. Гранично зрозумілий інтерфейс, можливість запам'ятати ваші улюблені і часто використовувані маршрути - і багато чого іншого.

Моментальний пошук авто

Тепер пошук таксі, готового прийняти ваше замовлення, займає не більше кількох секунд. Причому додаток таксі під Android або iOS зробить це практично автоматично.

Вам достатньо просто визначити своє місце розташування на карті і задати відповідний радіус.

Після цього ви відразу ж зможете побачити таксистів, які перебувають поруч або рухаються в потрібному для Вас напрямку.

Залишилося тільки вибрати найбільш відповідний таксі через додаток і підтвердити замовлення.

Що робити, якщо ви, наприклад, спізнюєтеся на важливу зустріч? Не біда: в програмі для замовлення таксі досить вибрати опцію "Термінове замовлення" - і вас обслужать позачергово.

І, зрозуміло, ми стежимо, щоб ви завжди були задоволені нашою роботою. Саме тому крім можливості замовлення таксі через додаток ми впровадили функцію "Залишити відгук". Ви можете оцінити обслужити вас водія за п'ятибальною шкалою і залишити свій коментар.

Ця проста система дозволяє нам працювати тільки з кращими таксистами і постійно покращувати рівень сервісу - тому не нехтуйте їй.

Повна інформація про водіїв

Завдяки мобільному додатку таксі Shark ви завжди маєте повну і точну інформацію щодо всіх важливих моментів вашого замовлення.

Як тільки він буде прийнятий, ви побачите всі машини в зазначеному вами радіусі - і зможете вибрати найбільш підходяще.

При цьому ви можете подивитися всю цікаву для вас інформацію про авто і його власника: клас машини, фото водія і його особистий рейтинг в системі.

Програма для замовлення таксі відстежує машини в реальному часі, так що ви в будь-яку секунду можете перевірити, де знаходиться обраний вами водій.

До речі, не тільки ви бачите таксі через додаток: водій, якого ви вибрали, також бачить, де ви знаходитесь. Тому довго чекати не доведеться.

Виберіть час подачі авто!

Головна мета нашої програми для замовлення таксі - зробити процес максимально простим і зручним.

І, зрозуміло, ми приділяємо максимальну увагу не тільки простоті інтерфейсу і зручності використання кожної з запропонованих клієнту функцією.

Ми прагнемо, щоб кожна ваша потреба була максимально задоволена. У тому числі ми подумали і про тих наших клієнтів, які качають додаток таксі для того, щоб мати можливість замовлення авто на певний час.

Вам достатньо просто вибрати, коли вам потрібно, щоб водій під'їхав на зазначене місце - і підтвердити замовлення. При цьому ви будете заздалегідь знати кілометраж і вартість поїздки.

При цьому якщо вам потрібно, щоб ваші друзі або колеги пішли за вами, просто поділіться маршрутом за допомогою вбудованої фукнции додатки таксі для iPhone або Android через будь-яку з популярних соціальних мереж.

Безліч додаткових опцій

На жаль, але багато компаній, створюючи мобільні додатки таксі, забувають про те, що у різних клієнтів можуть бути різні потреби. До нас, на щастя, це не відноситься.

Завдяки додатку Shark Taxi ви можете вибрати всі потрібні опції для того, щоб ваша поїздка була по-справжньому комфортною.

Чи потрібно вам перевезти великогабаритний важкий багаж на даху або багажнику автомобіля, потрібно чи спеціальне дитяче крісло - або, можливо, вам просто потрібно таксі, де ви зможете покурити в дорозі - досить завантажити наш додаток таксі і при замовленні виставити відповідні опції.

Ми врахували навіть ситуації, коли клієнту зручно платити не за кілометраж, а витрачений в дорозі час. А якщо ви перебуваєте у відрядженні і вам потрібен чек за поїздку - не проблема. Відзначте цей пункт - і таксист обов'язково видасть його вам в кінці поїздки.

Дякуємо за ваш відгук!

Ми високо цінуємо думку всіх наших клієнтів
і намагаємося втілити в життя всі побажання.

Служба заказа такси Shark
+38 (050) 055-10-00 +38 (093) 055-10-00 +38 (096) 055-10-00 support@shark-taxi.ua