Додаток для замовлення таксі

Мобільний додаток таксі Shark дозволяє замовити авто в будь-який час доби буквально в кілька дотиків.

Замовити таксі в Білій Церкві

Таксі Shark Біла Церква: доступні тарифи, моментальний замовлення

Сьогодні жителів і гостей Білої Церкви практично неможливо здивувати недорогий службою таксі. Десятки компаній пропонують свої послуги цілодобово, і кожен бажаючий може в будь-який момент викликати швидкий і надійний транспорт, що дозволяє встигати за шаленим темпом сучасного життя.

Однак, на превеликий жаль, далеко не кожна подібна фірма може надати по-справжньому гідний рівень сервісу. Більшість або працюють за принципом «дешево і сердито», або надають послуги гідної якості, але за досить високою ціною.

До того ж, практично всі вони продовжують працювати за застарілою схемою. Спершу вам доведеться набрати телефонний номер, а потім довго пояснювати диспетчеру, що саме вам потрібно і куди подати авто.

Це не просто дратує. Це пожирає ваш дорогоцінний час (а коли таксі потрібно терміново, будь-яка затримка може виявитися критичною). Більш того: якщо ви телефонуєте з мобільного, розмова з товариським оператором може влетіти в копієчку.

На щастя, тепер є відмінна альтернатива: по-справжньому швидкий замовлення машини в Shark.

Таксі Shark: виклик авто в будь-який час доби за пару секунд

Чим же Шарк так сильно відрізняється від інших служб, що працюють в Білій Церкві?

Головною відмінністю є зовсім не те, що компанія пропонує по-справжньому гідний сервіс за більш ніж лояльну вартість. Ключова перевага - в непідробною турботи, яку фірма проявляє до своїх клієнтів. Причому, стосується це буквально кожного аспекту, починаючи з самого процесу замовлення авто.

Shark Taxi давно відмовилася від изжившей себе схеми дозвону і спілкування з диспетчером. Для того, щоб викликати транспорт, вам достатньо мати при собі смартфон з встановленим на ньому фірмовим додатком і кілька вільних секунд.

Досить включити його - і розумна програма визначить, де ви зараз перебуваєте. Залишилося тільки торкнутися інтерактивної карти в тому місці, куди ви прямуєте (або ввести адресу вручну), і на екрані відобразиться маршрут майбутньої поїздки, а також її ціна.

Хочете вибрати інший клас авто? Не проблема. З Шарк кожен може підібрати ідеальний для себе варіант: від недорогого економ-варіанту до шикарних комфорт-і віп-машин. Є навіть можливість замовити вантажний транспорт для перевезення речей.

І будьте впевнені: чи варто вам натиснути кнопку «Підтвердити» - і ви вже можете готуватися до виходу. Адже завдяки інноваційній системі розподілу замовлень середній час подачі машини в Шарк не перевищує п'яти хвилин.

Замовлення таксі онлайн: коли під рукою немає телефону

Часом трапляється так, що мобільним скористатися немає можливості (або просто незручно). Але не турбуйтеся: наш сайт завжди онлайн, і завдяки йому ви не тільки можете детальніше ознайомитися з тарифами та інформацією про компанію.

Головна його мета - дати вам можливість швидко і без зусиль отримати те, що вам потрібно: надійне авто, яке домчить вас куди потрібно в будь-який час дня і ночі.

Просто спробуйте скористатися спеціальною формою - і переконайтеся, що вона нітрохи не менш зручна, ніж наш додаток. І, звичайно ж, вартість послуг буде такою ж, а обслуговування настільки ж якісним, як і при замовленні за допомогою смартфона.

Так що якщо вам потрібно недороге таксі в Білій Церкві, дійсно піклується про потреби клієнтів, вибирайте Shark!

НапрямокВартість
Автовокзал Центральний -вилив кафе25 грн
Прага кафе -ЖД Вокзал20 грн
АТБ / Леваневського-вул.Семашко 932 грн
Лікарня центральна районна -вул. Василя Стуса (Славіна)28 грн
вул Небесної Сотні 2А - ТЦ Кум бульв. Княкіні Ольги 17А24 грн
Київ готель Торгова пл. 3 - вул. Кожедуба 22326 грн
Краєзнавчий музей пл. Соборна 4 - Карбишева 4924 грн
Золота Нива вул Героїв Чорнобиля 3 Фуршет Митрофанова 828 грн
ТЦ Гермес Ярослава Мудрого 40 - Таращанська 191А26 грн
Ліцей вул. Людмили Павличенко 30 - Раскової 2522 грн
Додаток для замовлення таксі

Мобільний додаток таксі Shark дозволяє замовити авто в будь-який час доби буквально в кілька дотиків.

Дякуємо за ваш відгук!

Ми високо цінуємо думку всіх наших клієнтів
і намагаємося втілити в життя всі побажання.